Ofertes

Patinatge Artistic Rodes

El Patinatge Artístic Sobre Rodes és la nostra especialitat, totes les persones que treballen al local de Canigo, 3, de Barcelona són ex patinadors internacionals o entrenadors de primeríssim nivell. Els nostres alumnes col · laboren amb nosaltres en dies de màxim treball, de manera que és normal trobar-te amb patinadors internacionals de la sel...

El Patinatge Artístic Sobre Rodes és la nostra especialitat, totes les persones que treballen al local de Canigo, 3, de Barcelona són ex patinadors internacionals o entrenadors de primeríssim nivell. Els nostres alumnes col · laboren amb nosaltres en dies de màxim treball, de manera que és normal trobar-te amb patinadors internacionals de la selecció en venir a comprar al nostre local. 21 mundials i molts més europeus com patinadors o com entrenadors ens avalen. Els articles que es venen al portal i en els nostres locals han estat provats i garantim que la seva qualitat i preu són els adequats en cada etapa del patinatge. Som distribuïdors exclusius de les millors marques d'articles per patinatge sobre rodes existents. Els articles i les marques que venem són els que utilitzen els campions del món de patinatge i les seleccions nacionals dels països de més alt nivell tècnic.

Més

Patinatge Artistic Rodes Hi ha 91 productes.

Sotscategories

 • Rodes
 • Accessoris

  Accessoris per Patinatge Artístic sobre Rodes

 • Joies
 • Boses

  Bosses i Maletes Patinatge Artístic Rodes

 • Botes

  Botes per Patinatge Artístic Rodes

 • Frens

  Frens per Patinatge Artístic Rodes. PARELL DE FRENS DE ARTÍSTIC. ATENCIÓ: CONTROLAR EL MODEL I LA MARCA DEL PATÍ PER QUÈ DESTINEN ELS FRENS PER EVITAR PROBLEMES DE DIÀMETRE I DE ROSCA DE L'EIX DEL FRE.

 • Bases

  totes les bases inclouen els frens, les claus i els cargols de momtaje

 • Patins

  Els patins estan sempre desmuntats, en fer la comanda, o venir a la botiga, s'han de muntar i requereix un temps, de manera que no sempre els lliuraments són immediates. Els conjunts de patins complets el preu final és superior a 200 euros tenen una bossa porta patins de regal.

 • Recambis

  Equilibrem patins i els muntem al centre de gravetat del patinador. Arreglem seus esfèriques, frens, passos de fre, traiem eixos trencats i cargols partits, re fem rosques danyades, recuperem frens passats de rosca. Disposem de torns, trepants i maduixes, i de totes les eines necessàries per reparar qualsevol problema mecànic.

 • Coixinets

  Rodaments i Coixinets

 • Roba

  Vestuari de Patinatge Artístic Rodes

per pàgina
Mostrant 1 - 24 de 91 elements
Mostrant 1 - 24 de 91 elements