Patinatge Artistic Rodes

Nous productes

Patinatge Artistic Rodes

El Patinatge Artístic Sobre Rodes és la nostra especialitat, totes les persones que treballen al local de Canigo, 3, de Barcelona són ex patinadors internacionals o entrenadors de primeríssim nivell. Els nostres alumnes col · laboren amb nosaltres en dies de màxim treball, de manera que és normal trobar-te amb patinadors internacionals de la sel...

El Patinatge Artístic Sobre Rodes és la nostra especialitat, totes les persones que treballen al local de Canigo, 3, de Barcelona són ex patinadors internacionals o entrenadors de primeríssim nivell. Els nostres alumnes col · laboren amb nosaltres en dies de màxim treball, de manera que és normal trobar-te amb patinadors internacionals de la selecció en venir a comprar al nostre local. 21 mundials i molts més europeus com patinadors o com entrenadors ens avalen. Els articles que es venen al portal i en els nostres locals han estat provats i garantim que la seva qualitat i preu són els adequats en cada etapa del patinatge. Som distribuïdors exclusius de les millors marques d'articles per patinatge sobre rodes existents. Els articles i les marques que venem són els que utilitzen els campions del món de patinatge i les seleccions nacionals dels països de més alt nivell tècnic.

Més

Patinatge Artistic Rodes Hi ha 122 productes.

Sotscategories

 • Rodes (1x1)
 • Accessoris

  Accessoris per Patinatge Artístic sobre Rodes

 • Joies
 • Boses

  Bosses i Maletes Patinatge Artístic Rodes

 • Botes

  Botes per Patinatge Artístic Rodes

 • Frens

  Frens per Patinatge Artístic Rodes. PARELL DE FRENS DE ARTÍSTIC. ATENCIÓ: CONTROLAR EL MODEL I LA MARCA DEL PATÍ PER QUÈ DESTINEN ELS FRENS PER EVITAR PROBLEMES DE DIÀMETRE I DE ROSCA DE L'EIX DEL FRE.

 • Bases

  totes les bases inclouen els frens, les claus i els cargols de momtaje

 • Patins

  Els patins estan sempre desmuntats, en fer la comanda, o venir a la botiga, s'han de muntar i requereix un temps, de manera que no sempre els lliuraments són immediates. Els conjunts de patins complets el preu final és superior a 200 euros tenen una bossa porta patins de regal.

 • Recambis

  Equilibrem patins i els muntem al centre de gravetat del patinador. Arreglem seus esfèriques, frens, passos de fre, traiem eixos trencats i cargols partits, re fem rosques danyades, recuperem frens passats de rosca. Disposem de torns, trepants i maduixes, i de totes les eines necessàries per reparar qualsevol problema mecànic.

 • Coixinets

  Rodaments i Coixinets

 • Roba

  Vestuari de Patinatge Artístic Rodes

 • RODES (8)+COIXINETS...

  MILLOR PREU GARANTIT

  COMPRA UN O VARIS JOCS DE RODES, ELS COIXINETS ESTAN INCLOSOS EN EL PREU.

  Selecciona l'especialitat, el diàmetre, el model, la marca i la duresa de les rodes en les caselles desplegables, el preu apareix de forma automàtica. Per què posar coixinets nous als teus noves rodes?: Els coixinets no estan dissenyats per treballar en totes les posicions que el patinatge exigeix​​. Els constants cops, girs i posicions forçades, la pols i la humitat, produeixen micro fissures i petits forats en l'esmalt protector dels cèrcols interior i exterior, i en la gàbia de contenció i les boles, i provoquen que tot el conjunt agafi folgança i es deformi. En netejar els coixinets s'extreu la superfície esmaltada, que ja estava danyada, i els coixinets perden totalment les seves propietats. Per això s'han de sempre posar coixinets nous als teus noves rodes.

  PER MILLORS OFERTES CONTACTA AMB NOSALTRES AL NÚMERO +34 93 427 44 36 O VINE A LA NOSTRA BOTIGA.

per pàgina
Mostrant 1 - 24 de 122 elements
Mostrant 1 - 24 de 122 elements